Trénink. Edukace. Organizace. Consulting vzdělávacích zdravotnických programů

Reference

Prim. MUDr. Adriana Tomeková:

“Spolupráca s pani Zdenkou Soukupovou z T.E.O.Consulting s r.o.a jej tímom bola od začiatku do konca veľmi profesionálna a príjemná. Konferencia ON IN UNDER SKIN 2015, ktorej som sa zúčastnila, mi umožnila rozšíriť si vedomosti v oblasti plastickej chirurgie a estetickej dermatológie. Som veľmi rada, že som mohla aj osobne spoznať veľa zaujímavých ľudí a ďakujem pani Soukupovej za krásnu atmosféru, ktorá bola počas celej konferencie. Želám jej veľa úspechov.”
MUDr. Adriana Tomeková
primárka estetickej kliniky TOMAR

PharmDr. Marek Šafář:

Se společností TEO consulting jsem realizoval digitalni projekty v oblasti vzdelavani ve zdravotnictvi. Velice ocenuji zejmena vysokou profesionalitu a nasazeni tymu TEO consulting, duraz na kvalitu a kreativitu nabizenych reseni a znalost problematiky vzdelavani ve zdravotnictvi.
PharmDr. Marek Safar, Therapy Area Manager, GlaxoSmithKline s.r.o.

Doc. MUDr. Jarmila Rulcová, CSc.

Spolupráce s fi TEO, kterou zastupuje paní Zdena Soukupová, je po všech stránkách vynikající, což dokumentuje např. již naše společná příprava devíti konferencí "Akné a obličejové dermatózy", které se konají pravidelně každým rokem na podzim. Na paní Zdenu Soukupovou je maximální spolehnutí jak po stránce včasného zajištění místa konání, tak všech organizačních propojení, zajištění účasti firem až po vlastní aktivní účast dávající přehled a zázemí probíhající akce. Nejen na těchto konferencích , ale na řadě dalších akcí (např. konference pro nelékařské profese – sestry, kosmetičky či boardy odborníků) se potvrzuje její vysoká organizační schopnost včetně umění jednat se zúčastněnými stranami, sladit program a skloubit dané požadavky až k úspěšnému průběhu konference.
Doc. MUDr. Jarmila Rulcová, CSc.

Mgr. Ivana Lebedová, společnost Bayer

S paní Zdenkou Soukupovou ze společnosti T.E.O. Consulting s.r.o. spolupracuji již několik let v oblasti edukace lékařských I nelékařských pracovníků. Ocenuji vysokou profesionalitu, týmovou práci, kreativitu a možnost multioborové spolupráce.

Prim. MUDr. Bohumil Zálešák, Ph.D.

S paní Soukupovou spolupracuji 3 roky. Vždy mě překvapila kreativitou, profesionálním přístupem a schopností řešit neřešitelné situace.

prof. MUDr. Jiří Vorlíček, CSc., dr. h. c.

S paní Zdenkou Soukupovou jsem realizoval od roku 2004 různé vzdělávací projektů ve zdravotnictví. Od roku 2012 s ní úzce spolupracuji na projektu www.onkoportal.cz, který je určen jak onkologickým pacientům, tak I široké laické veřejnosti. Tento projekt od jeho vzniku garantuje České onkologické společnost ČLS JEP a spolupracuje na něm I řada lékařů – onkologů.
Spolupráce s paní Zdenkou Soukupovou byla a je vždy vysoce profesionální s důrazem na kvalitu, kreativitu a týmovou práci se znalostí dané problematiky.prof. MUDr. Jiří Vorlíček, CSc., dr. h. c.
předseda České onkologické společnosti ČLS JEP
www.linkos.cz

Prof. MUDr. Bohuslav Melichar, Ph.D.

Spolupráce na projektu www.onkoportal.cz jsem si velmi cenil a také doufám, že spolupráce bude pokračovat.
Prof. MUDr. Bohuslav Melichar, Ph.D.
přednosta onkologické kliniky

Ivana Homolková, lektor, kouč

Se Zdenou Soukupovou, jednatelkou a majitelkou společnosti T.E.O. Consulting s.r.o. spolupracuji již čtvrtým rokem. Spolupráce se týká vedení pracovních workshopů, které probíhají v rámci programu velkých zdravotnických konferencí, které Zdena zajišťuje a organizuje. Všechny akce, kterých jsem měla možnost se účastnit, se vždy vyznačovaly vysokou profesionalitou jak přednášejících hostů, tak v úrovni podpůrných akcích od zajištění prostor, občerstvení, vybavení, materiálů, doplňků a dalšího personálu. Účastníci konferencí vždy odjížděli v dobré náladě obohaceni novými informacemi ze svého oboru a také možností vyměnit si zkušenosti z každodenní praxe s pacienty v praktických workshopech.

Ivona Homolková
lektor, kouč a konzultant
management, obchod a osobní rozvoj
www.ivona-homolkova.cz

MUDr. Alena Šteflová, ředitelka Kanceláře Světové zdravotnické organizace v Praze

S paní Zdenou S O U K U P O VO U spolupracuji od roku 2008 a to jak při organizování odborných akcí pro zdravotnické profesionály tak pro komunikaci s veřejností a médii, zaměřených na řadu aktuálních témat, jako vysoká prevalence nádorových onemocnění, revmatická, kožní onemocnění, apod. Nejvýznamnější společensko- odbornou akcí byla celodenní konference k 60. výročí založení Světové zdravotnické organizace s názvem „ Cesta ke zdraví“ pořádaná v prostorách Ledeburských zahrad v Praze. Akce byla zakončena recepcí s účastí zástupců politického a diplomatického sboru a významných zdravotnických autorit. Jedním z nejvíce společně prosazovaných témat je problematika kuřáctví. Organizováním kampaní a akcí především v rámci Světového dne bez tabáku se snažíme prosadit základní normy k omezení kuřáctví v České republice. Vážím si vždy vysoké profesionality paní Zdeny Soukupové a její spolehlivosti, samostatnosti a vynikajícího vystupování při organizování všech akcí. Těším se na další spolupráci s ní.
MUDr. Alena Šteflová
ředitelka Kanceláře Světové zdravotnické organizace v Praze

 • Astellas
 • AbbVie
 • Androsa
 • Bayer
 • Česká společnost plastické chirurgie ČLS JEP
 • Galderma
 • GSK
 • La Roche - Posay
 • Piere Fabre
 • Sekce Akné a obličejových dermatoz ČDS ČLS JEP
 • UniCredit Bank
 • Roche
 • MSD
 • Merck
Potřebujete poradit?